0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA HYLLIS Полица

1190 ден

SKU: 304.283.26 Категории: , Ознака:
Опис

Опис

Ширина: 60 ​​cm
Длабочина: 27 cm
Висина: 74 cm
Макс. оптоварување / полица: 25 kg
0