0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA HONEFOSS Сет огледала

IKEA HONEFOSS Сет огледала

1690 ден

SKU: 601.820.59 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 18 cm
Височина: 21 cm
Сетот содржи 10 парчиња
Димензии на едно парче: 18 х 21 cm
Материјал: стакло

 

0