0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA HOLMO Ламба

990 ден

SKU: 503.941.13 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина на ламба: 116 cm
Дијаметар на светилка: 22 cm
Должина на кабел: 2,2 m
Постољето е изработено од полиетиленска пластика, а навлаката од полипропиленската пластика
Светилки за оваа ламба се продаваат одделно. IKEA препорачува LED сијалица E27, 400 лумени

0