0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA HEMNES Чевларник

IKEA HEMNES Чевларник

8990 ден

SKU: 601.561.21 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 107 cm
Длабочина: 22 cm
Висина: 101 cm
За мин. 8 пара чевли
Мора да се прикачи на ѕидот
Материјал: иверка

0