0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA HEMNES Чевларник

IKEA HEMNES Чевларник

12990 ден

SKU: 201.695.59 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 89 cm
Длабочина: 30 cm
Висина: 127 cm
Висина на простор под елемент: 12 cm
Материјал: иверка
Доволно простор за обувки, бидејќи секоја фиока има два реда
Има само предни ногарки, задниот дел се прицврстува во ѕид
За минимум 12 пара обувки
Ретро стил, за декор и среден ходник

0