0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA HEMMA Фасонка

IKEA HEMMA Фасонка

390 ден

SKU: 403.865.90 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Mаксималност: 22 W
Должина на кабел: 1,8 m
Максимална тежина: 1,8 kg
Maтеријал: полипропиленска пластика
Сијалици и абажур за оваа фасонка се продаваат одделно
Оваа светилка може да се користи и со различен вид абажури од брендот IKEA, како што се Ryra, Jara, Ollsta и други
IKEA препорачува округла бела сијалица E27
Боја: црна

0