0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA HEMMA Основа за ламба

IKEA HEMMA Основа за ламба

690 ден

SKU: 201.495.14 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Mаксималност: 40 W
Должина на кабел: 204 cm
Висина: 35 cm
Димензии на основата: 13 x 13 cm
Максимална тежина: 0.58 kg
Maтеријал: челик
Сијалици и абажур за оваа фасонка се продаваат одделно
IKEA препорачува округла бела сијалица E14
Боја: црна

0