0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA HELMER Фиокар

3590 ден

SKU: 203.419.70 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 28 cm
Длабочина: 43 cm
Висина: 69 cm
Лесно се движи каде што е потребно благодарение на тркалцата
Материјал: челик

Боја: црна

0