0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA HAFSLO Душек 160×200

IKEA HAFSLO Душек 160×200

11590 ден

SKU: 802.443.82 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 160 cm
Должина: 200 cm
Дебелина: 18 cm
Материјал на надворешен слој: 73 % памук и 27 % полиестер
Полнење: полиуретанска пена 25 кг/м3, федери Bonell

0