0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA GUNDE Стол на преклоп

IKEA GUNDE Стол на преклоп

890 ден

SKU: 602.177.99 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 41 cm
Длабочина: 45 cm
Висина: 78 cm
Ширина на седиште: 37 cm
Длабочина на седиште: 34 cm
Висина на седиште: 45 cm
Максимална тежина: 100 kg
Материјал: челик, полипропиленска пластика
Боја: бела

0