0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA GULLIVER За повивање

IKEA GULLIVER За повивање

7390 ден

SKU: 203.070.37 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 82 cm
Длабочина: 54 cm
Висина: 93 cm
Макс. тежина: 11 kg
Удобна висина и одлична за складирање
Материјал: цврста бреза и бука

0