0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA GRUNDTAL Закачалка

IKEA GRUNDTAL Закачалка

2690 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 46 cm
Длабочина: 46 cm
Висина: 128 cm
Материјал: полипропиленска пластика и не’рѓосувачки челик

0