0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA GLADOM Масичка

IKEA GLADOM Масичка

1690 ден

SKU: 304.119.91 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 53 cm
Дијаметар: 45 cm
Материјал: челик обложен во прав
Благодарение на рабовите на послужавникот, носењето е полесно и го намалува ризикот од лизгање на чашите или чиниите
Дизајнот го олеснува враќањето на послужавникот после употреба, бидејќи го поставувате директно на рамката од масата, без да го прилагодувате на какви било отвори
Површината е издржлива и лесна за чистење бидејќи е изработена од челик обложен во прав
Лесно пренослива
Боја: сина
0