0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA GERSBY Библиотека

IKEA GERSBY Библиотека

2790 ден

SKU: 702.611.31 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 60 cm
Длабочина: 24 cm
Висина: 180 cm
Максимално оптоварување: 13 kg
Материјал: иверка

0