0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA GAMLARED Маса

6590 ден

SKU: 303.712.40 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 75 cm
Дијаметар: 85 cm
Мала маса, со компактна форма која може да се вклопи во кој било простор од домот
Изработена од издржливо цврсто дрво кое ќе трае многу години
Бор е природен материјал кој станува поубав со текот на времето
Површината на масата е отпорна на течности, дамки од храна, масло, топлина, гребнатини и удари, додека нејзината структура е стабилна, силна и доволно издржлива за да издржи долги години на секојдневна употреба

0