0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA FRANKLIN Бар столица

IKEA FRANKLIN Бар столица

3290 ден

SKU: 504.064.65 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Тестирано со: 110 kg
Ширина: 50 cm
Длабочина: 44 cm
Висина: 95 cm
Ширина на седиште: 34 cm
Длабочина на седиште: 34 cm
Висина на седиште: 63 cm
Материјал: дрво (даб), челик
Боја: црна
0