0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA FLISO Чадор и основа

IKEA FLISO Чадор и основа

4990 ден

SKU: 290.109.75 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 160 cm
Ширина: 100 cm
Мин. висина: 157 cm
Макс. висина: 237 cm
Ткаенината обезбедува многу добра UV заштита бидејќи има UPF (УВ-фактор на заштита) од 25+, што значи дека блокира 96% од УВ зрачењето
Овој чадор можете да го поставите рамно на ѕид или на балконска ограда, така што ќе заземе многу малку простор, што го прави совршен за мал простор како што е балкон
Материјал: постоље од бетон, 100% полиестер, полиетиленска пластика и челик

0