0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA FJALLBO Маса

4990 ден

SKU: 703.354.86 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 90 cm
Висина: 46 cm
Ширина: 47 cm
Материјал: дрво, челик
Дополнителна полица
0