0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA FJALLBO Биро

4790 ден

SKU: 303.397.35 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 100 cm
Длабочина: 36 cm
Висина: 75 cm
Макс. тежина: 15 kg
Прилагодливи ногарки, кои прават бирото да стои стабилно и на нерамни подови
Самолепливи кабелски клипови за да не се гледаат кабли
Материјал: челик и цврст бор

0