0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA FINNBY Библиотека

IKEA FINNBY Библиотека

2790 ден

SKU: 102.611.29 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 60 cm
Длабочина: 24 cm
Висина: 180 cm
Максимално оптоварување: 13 kg
Материјал: иверка
Боја: црна

0