0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA DROMHEM Ѕидна ламба

IKEA DROMHEM Ѕидна ламба

1090 ден

SKU: 403.315.74 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 21 cm
Длабочина: 9 cm
Висина: 27 cm
Должина на кабелот: 2,2 m
Материјал: полипропиенска пластика
Боја: бела

0