0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA DJUNGELSKOG Корпа

IKEA DJUNGELSKOG Корпа

1190 ден

SKU: 003.938.18 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 41 cm
Висина: 43 cm
Може да се пере во машината на 40 ° С.
Материјал: 100% полиестер

0