0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA DETOLF Полица

6190 ден

SKU: 101.192.06 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 43 cm
Длабочина: 37 cm
Висина: 163 cm
Макс. оптоварување / полица: 3,50 kg
Материјал: челик и калено стакло
Боја: црна

0