0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA BURVIK Масичка

IKEA BURVIK Масичка

2690 ден

SKU: 803.403.88 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 45 cm
Дијаметар: 38 cm
Тежина: 1,98 kg
Рачката е свиткана за да се обезбеди добар зафат и рамнотежа при носење на масата и предметите на неа
На врвот на масичката, има особено високи рабови, така што работите на неа, нема да се лизнат додека ја преместувате
Безбојната површина на лак е лесна за чистење и е отпорна на дамки
Лесно се склопува без алатки и завртки
Модерен дизајн, за уникатен стил во домот
Боја: црвена

0