0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA BRUSALI Чевларник

IKEA BRUSALI Чевларник

6190 ден

SKU: 702.676.04 Категорија: Ознака:
Опис

Опис

Ширина: 61 cm
Длабочина: 30 cm
Висина: 130 cm
Материјал: иверка
Боја: кафеава

0