0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA BRUSALI TV Комода

IKEA BRUSALI TV Комода

6490 ден

SKU: 603.066.15 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 120 cm
Длабочина: 36 cm
Висина: 85 cm
Максимална носивост: 25 kg
Максимална носивост на рафтот: 20 kg
Материјал: иверица
Бојa: бела

0