0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA BRUSALI Чевларник

IKEA BRUSALI Чевларник

6190 ден

SKU: 202.676.06 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 61 cm
Длабочина: 30 cm
Висина: 130 cm
Материјал: иверка
Боја: бела

0