0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA BRIMNES Тоалетна маса

IKEA BRIMNES Тоалетна маса

6590 ден

SKU: 702.904.59 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 70 cm
Длабочина: 42 cm
Висина: 77 cm
Материјал: иверка
Огледалото е вградено

0