0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA BRIMNES TV Комода

IKEA BRIMNES TV Комода

6990 ден

SKU: 403.376.94 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 120 cm
Длабочина: 41 cm
Висина: 53 cm
Макс. тежина: 30 kg
Две големи фиоки кои овозможуваат да ги складирате сите останати работи во домот
Изводниците за кабли го олеснуваат вадењето кабли од задниот дел, така што тие се скриени, но се блиску при рака кога ви се потребни
Материјал: иверка и стакло

0