0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA BJURSTA Ѕидна маса

IKEA BJURSTA Ѕидна маса

3690 ден

SKU: 802.175.24 Категории: , Ознака:
Опис

Опис

Ширина: 90 cm
Длабочина: 50 cm
Материјал: иверка и челик
Боја: црна
0