0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA BISSA Чевларник

IKEA BISSA Чевларник

3490 ден

SKU: 502.484.28 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 135 cm
Ширина: 49 cm
Длабочина: 28 cm
Материјал: иверка
Боја: темно-кафеава

0