0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA ASKVOLL Фиокар

IKEA ASKVOLL Фиокар

4990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 70 cm
Длабочина: 41 cm
Висина: 68 cm
Ширина на фиока: 62 cm
Длабочина на фиока: 33 cm
Макс. оптоварување на фиока: 7 kg
Фиоки со граничник за лесно отворање
Материјал: иверка
0