0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA ARSTID Ѕидна ламба

IKEA ARSTID Ѕидна ламба

1690 ден

SKU: 503.213.86 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Длабочина: 38 cm
Дијаметар: 16 cm
Должина на кабел: 2,5m
Maтеријал: полиестер и челик
Светилки за оваа ламба се продаваат одделно. IKEA Препорачува LED Сијалија Е14 200lm

0