0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA AROD Работна ламба

IKEA AROD Работна ламба

4190 ден

SKU: 803.891.29 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 53 cm
Дијаметар на основа: 23 cm
Дијаметар на абажур: 15 cm
Должина на кабел: 1,5 m
Материјал: челик
Можете лесно да ја насочите светлината каде сакате, бидејќи главата и вратот на ламбата се прилагодливи
Насоченото светло е одлично за читање
Боја: црна
0