0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA ALBERT Полица

1490 ден

SKU: 001.119.94 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 64 cm
Длабочина: 28 cm
Висина: 159 cm
Макс. оптоварување / полица: 25 kg
Материјал: бор

0