0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA AGEN Бамбусов стол

IKEA AGEN Бамбусов стол

3990 ден

SKU: 500.583.76 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 58 cm
Длабочина: 56 cm
Висина: 79 cm
Ширина на седиште: 43 cm
Длабочина на седиште: 40 cm
Висина на седиште: 44 cm
Материјал: бамбус

0