0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > FIELDMANN Правосмукалка за пепел FDU 201001 E

FIELDMANN Правосмукалка за пепел FDU 201001 E

3090 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Правосмукалка за пепел за чистење на внатрешност на камини
Боја: црна
Јачина на мотор: 1000W
Контејнер 20l
Вшмукување на пепел до 40 ° C
2 години гаранција

0