0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > EXPLORER QUEST Велосипед QES282FIT 28″/21″

EXPLORER QUEST Велосипед QES282FIT 28″/21″

9990 ден

SKU: 1281041 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Седиште HUABEI ELEGANT црно
Рачки за волан HERRMANS црно сиви краци
Волан челик SF црн 31.8X640
Сет V-ALU без рачки кочници
Педали PP со катадиоптери
Среден погон MTB црн 28/38/48Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V1 28″ црн 36 дупки V1.28CR.
Предна глава MTB челик црна SHUN F.
Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.28X1.75 (47-622) црна PNEUMAT.
Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN F.
Среден менувач TOP PULL 28.6 48T POWER
Заден менувач кука индексен 6/7 POWER RD18
Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

0