0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > EXPLORER FASHION Велосипед FAS201 20″/12″

EXPLORER FASHION Велосипед FAS201 20″/12″

8990 ден

SKU: 1201000 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

СЕДИШТЕ ЗА FAS201
РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО БЕЛИ КРАЦИ
ВОЛАН MTB БЕЛ 22.2X25.4 580MM
СЕТ В-АЛУ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ ПЕДАЛИ ЗА ДЕЦА ПВЦ
9/16″ СРЕДЕН ПОГОН ЗА ДЕТСКИ ВЕЛОС 42Т ЦРН 152ММ
СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 5S
ЛАНЕЦ МТБ MAYA Z33 P6001
8 ПРСТЕН V1 20″ СИВ 36 ДУПКИ V1.20SV.
ПРЕДНА ГЛАВА MTB 36R
ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R
SP.20Х2.10 (54-406) ЦРНА ПНЕУМАТ.
ИНДЕКС НА ФАЗА ЦРНА 14Т-28Т ШУН ФЕНГ
ЗАД. МЕНУВАЧ ИНДЕКСЕН НА КУКА ЦРН СИНО
РАЧ. МЕН. REVO S.POWER 6 ИНДЕКС СФТ-30

0