0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > EXPLORER ELITE L. CITY Велосипед Lady LAD263S6#01 26″/19″

EXPLORER ELITE L. CITY Велосипед Lady LAD263S6#01 26″/19″

13990 ден

SKU: 1261030 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Седиште кафено ELI со амортизер
Рачки кафено црни FASHION
Корпа предна ситно плетена црна
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V ALU без рачки кочници
Предно светло LED
Педали FEIMIN COMFORT поштарски
Среден погон коцка 1/2X3/32″ 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V1 28″ сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY
Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Заден менувач на кука индексен 6/7 POWER RD18
Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30
Заден трепкач

0