0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > DE LONGHI Кафемат EC 146.B

DE LONGHI Кафемат EC 146.B

6440 ден

SKU: 13100 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Греач на водата од Inox
Пумпа со притисок 15 Bar
Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи кафе
Систем за капучино :меша пареа, воздух и млеко
Одвоени термостати за пареа и за еспресо
Подесувачко испуштање на пареата
Прекинувач со индикаторска сијаличка
Одвоив прозирен резервоар за вода (1л) со индикатор на нивото
Одвоива посуда за капење
Тежина 3кг
Приклучна сила: 1100 W
Боја: црна
Димензии: 190 x 240 x 290 (mm)
2 години гаранција

0