0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > DE LONGHI Кафемат ESAM 3000.B

DE LONGHI Кафемат ESAM 3000.B

21830 ден

SKU: 13342 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Cappuccino System
Користи мелено кафе или во зрна
Тивка мелница со 13 подесувања
Подесување на квантитет на кафе
Подесување на квантитет на вода
Електронска регулација на температура
Подесива висина за различни чаши
Автоматско исклучување
Отстранлив резервоар за вода 1.8 литри со индикатор
Подесиво испуштање на пареа
Програми за прочистување од каменец
Греач за чашите
Димензии (ШxДxВ mm): 285x375x360
Тежина (Kg): 10
Волтажа/фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
Влезна моќ (W): 1350
Капацитет на контејнерот за зрна (g): 200
Притисок (bar): 15
2 години гаранција

0