0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > DE LONGHI Кафемат ESAM 2200

DE LONGHI Кафемат ESAM 2200

20400 ден

SKU: 20058 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Cappuccino System
Користи мелено кафе или во зрна
Две шољи кафе со едно варење
Тивка мелница со 13 подесувања
Подесување на квантитет на кафе
Подесување на квантитет на вода
Електронска контрола на температура
Подесувачки диспензер за кафе за различни големини на чаши
Автоматско исклучување
Индикатор за ниско ниво на вода или кафе
Отстранлив резервоар за вода 1.8 литри
Програми за прочистување од каменец
Подесувач на пареа
Електронски термостат за пареа и кафе
Функција за заштеда на енергија
Stand-by функција
Димензии (ШxДxВ cm): 28.5×37.5×36
Тежина (Kg): 10
Волтажа/фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
Влезна моќ (W): 1450
Капацитет на контејнерот за зрна (g): 200
Притисок (bar): 15
2 години гаранција

0