0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > DE LONGHI Кафемат EC 235BK

DE LONGHI Кафемат EC 235BK

7190 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Изберете го вашиот омилен бренд на кафе и направете богато еспресо со перфектна пена
Пригответе било каков пијалок базиран на млеко со помош на рачката за млеко од челик
Екстра простор за вашата омилена чаша, со подесива решетка која се спушта и ставете чаша до 11 см
15 бари
Греен систем изработен од челик
Капучино систем
Тежина (Kg): 4.3
Волтажа / Фреквенција (V ~ Hz): 220-240 ~ 50/60
Моќ (W): 1100
Боја: Црна
Автоматско исклучување
Контејнер за млеко
Капацитет на контејнер за вода (l): 1
Димензии (wxdxh) (mm): 205x343x285
Компатибилно со ESE табови за кафе
Број на филтери: 2
2 години гаранција

0