0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > CLATRONIC Заварувач на фолија FS 3261

CLATRONIC Заварувач на фолија FS 3261

1990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Електронски апарат за запечатување на кеси
Лесна за употреба
Вклучува и ролна од 3 м.
Јака пумпа за екстракција
Прозорче за надгледување на кертриџот со кесите
Напојување: 230 V / 50 Hz
Сила :100 W
Боја Бела
Димензии 12.5 x 33 x 8 cm;
Тежина 1.49 кг.
1 годинa гаранција

0