0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > CLATRONIC Шејкер BM 3472

CLATRONIC Шејкер BM 3472

1790 ден

SKU: 12115 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

2 во 1 Миксер за пијалаци и запенувач
Прекрасен хромиран дизајн
Идеален за подготовка на овошни и фитнес пијалаци, милк шејкови, фрапе, коктели, салса сосови, бебешка храна
Моќен мотор од 65 W
2 брзини
Челична чашка со капацитет до 650 ml
Гумени ногарки за повеќе стабилност
Напон: 230 V, 50 Hz
1 годинa гаранција

0