0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > CLATRONIC Машинка за шишање HSM 3430

CLATRONIC Машинка за шишање HSM 3430

790 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Прецизна глава
Сечила од нерѓосувачки челик
Подесување на должината на стрижење
Ергономски обликувана
Додатоци: 4 продолжетоци со различни димензии од 1mm до 12mm
Чешел, четка, масло, капаче за сечилото
Кука за закачување
Напојување 230 v, 50 Hertz
Потрошувачка: 10 W
1 година гаранција

0