0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > CLATRONIC Кујнска вага KW 3366

CLATRONIC Кујнска вага KW 3366

890 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја : црна
Екстра-рамнa дигитална вага за кујна
Прегледен ЛЕД дисплеј
Лесно чистење
Тежина од 1 грам до 5 кг;
Прилагодливи мерни единици во g, kg и lb
Автоматско исклучување
Копче за вклучување / исклучување
Функција – Tara
Работи со батерии : 2 x AAA (батерии не се влучени)
1 годинa гаранција

0