0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > CLATRONIC Електрични витлери LW 3371

CLATRONIC Електрични витлери LW 3371

1990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

24 парчиња
3 различни големини
– x8 мали
– x8 средни
– x8 големи
Електронска контрола на температурата
Брзо загревање
Заштита од прегрејување
LED индикатор
Напојување: 230 V
Потрошувачка на енергија: 400W
1 година гаранција

0