0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > CLATRONIC Апарат за сладолед ICM 3225

CLATRONIC Апарат за сладолед ICM 3225

1990 ден

SKU: 14923 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Погоден за изработка на шербет, сладолед и замрзнат јогурт
Максимална количина на мраз приближно 1,0 кг
Време на подготовка 20-40 минути
Тајмер
Двоен зид на апаратот со пакет за замрзнување
Тивок при работа
Лесен за чистење
Напојување: 230 V, 50 Hz, 15 W
1 годинa гаранција

0